Sayfamız Güncelleniyor! Sipariş için 216 380 8082 Numarayı Arayabilirsiniz

Blooming Bath

Blooming Bath Özellikleri

 

Blooming Bath her türlü şekle girebilen tüm küvetlerde kullanılabilen ve yıkama esnasında bebeğinize maksimum güvenlik sağlayan yumuşacık muhteşem bir üründür.Bebeğinizi küvette, bebek küvetlerinde, hatta lavabolarda aklınıza gelebilecek heryerde Blooming Bath ile rahatça ve yorulmadan yıkayabilirsiniz! Son derece yumuşak, kavraması çok kolay malzemeden üretilmiş el yapımı Blooming Bath gerek bebek küvetinde, gerek büyük lavabolarda kullanılacak şekilde tasarlanmış güvenli ve eğlenceli yepyeni bir tasarım.


Bebeğinizi özel küvetinde yıkarken bir elinizle başını tutup, diğer elinizle yıkarken kaymasın diye destek verme derdine şık ve pratik bir çözüm. 0-12 aylık bebekler için kullanımı uygundur. Daha sonra bebeğiniz geliştikçe yer halısı oyun halısı olarakda kullanılabiliyor.
           

Blooming Bath in Çiçek kolları açık halde 80 cm bebeğin oturduğu orta kısım 'ise 25 cm dir. Çiçek açan banyo yeni doğumdan 1 yaşına kadar kullanılır. Kilo sınırı yoktur 1 yaşından sonrada kullanılmaktadır. Blooming bath su tutmaz. Blooming bath in üst kısmı super yumuşak plush polyesterden, ortası yüksek kalite poliüretan köpük , alt kısmı ise polyester mesh malzemeden üretilmiştir. 
Göster:
Sırala:

Blooming Bath (Ayçiçek Turkuaz) 0-12 ay

0-12 ay bebekler için uygundur bebeğiniz geliştikçe yer halısı olarakda kullanabilirsiniz.Bebekler i..

179,00TL 159,00TL Vergiler Hariç: 147,22TL

Blooming Bath (Ayçiçek Yellow) 0-12 ay

0-12 ay bebekler için uygundur bebeğiniz geliştikçe yer halısı olarakda kullanabilirsiniz.Blooming B..

179,00TL 159,00TL Vergiler Hariç: 147,22TL