Sayfamız Güncelleniyor! Sipariş için 216 380 8082 Numarayı Arayabilirsiniz

Emzirme Minderi

Neden Casualnest Emzirme Minderi!


İlk başta annelere emzirme kolaylığı sağlaması açısından U şeklindeki yastıklar kullanılmaya başlandı. Fakat U şeklindeki yastıkları bebeğinize oturma alışkanlığı kazandırmak için kullanabilirsiniz. Annelerin emzirme esnasında çok yönlü desteğe ihtiyaçları vardır. U şeklindeki yastıkların yuvarlak yapısından dolayı üzerinde bebeğin sabit durması zordur. Emzirme esnasında bebek annenin önünde kalan boşluğa doğru kayamaya başlar evde kullanmakta olduğunuz normal yastıklardan bir farkı olmaz. Sırt desteği ve bağlantı kemeri olmadığından dolayı anne yastık ve bebek ile mücadele eder. Bu mücadele emzirmekte olan anneyi ve bebeği stress altında tutarak emzirmeyi keyifsiz bir hale getirir.
 
 
Casualnest Emzirme minderi bütün bu eksiklikler değerlendirilerek tasarlanmış olup bebeğin emzirme veya biberon ile beslenmesinde hem anneye hemde bebeğe konforlu ve rahat bir ortam sunmak için geliştirilmiş bir üründür. Düz ve yumuşak zemini ile bebek için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Emziren annelerin emzirme esnasında uygun pozisyonda olmalarını sağlar.
 
Emzirme minderi sayesinde emzirme esnasında bebek gevşer beslenmekten zevk alır ve annesi ile arasında sıkı bir duygusal bağ oluşur. Anne ve bebek arasında kurulan duygusal bağ ve güven ile bebek sağlıkla gelişir. Annenin emzirme işlemini yaparken oturduğu yere iyi yerleşmemiş olması yorulmasına sebep olur. Yorgunluk nedeninin emzirmeye bağlı olduğunu düşünen anne bebeğinin beslenmesinde sabırsız davranışlar sergiler. Bu sebeple bebeğin gelişimindeki en önemli faktör olan emzirme saatleri anne için çekilmez bir durum halini alır ve günlük yaşantıda bel ve sırt ağrıları vb sorunlarla karşılaşma ihtimali yükselir. Anne için bu tür sorunlara çare, bebeği emzirme sırasında kucağa ve bel kısmına minderle destek sağlamak ile olur.
Casualnest Emzirme minderi buna benzer sorunlara karşı geliştirilmiş bel desteği kemer ile belden bağlanabilme şekli ve kullanıcının vücudunu sıkmadan sarması kayma yapmaması ve ayarlanabilir özelliği ile anneye rahatlık ve güven veren bir üründür. Emzirme minderi sadece annelerin değil babalarında rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olma özelliğini taşıyor.


EMZİRMENİN FAYDALARI

Göster:
Sırala:

Emzirme Minderi (Beyaz)

Kadife Antibakteriyal kumaştan üretilmiştir.Özellik %85 Pamuk %15 PolyesterYumuşak High Density süng..

94,00TL Vergiler Hariç: 87,04TL

Emzirme Minderi (Pink)

Kadife Antibakteriyal kumaştan üretilmiştir.Özellik %85 Pamuk %15 PolyesterYumuşak High Density süng..

94,00TL 79,00TL Vergiler Hariç: 73,15TL